Máte dotaz?

+420 737 580 300

Vážení manažeři, vyhoření je poslední zastávka, a proto odkrývám mou oblíbenou metodu...

Získejte energizující celostní smyslnou masáž, která vám dodá 3-4x více energie oproti klasické masáži

Neskutočne skvelá masáž, ušitá na mieru, plná pohody, relaxu, duchovna a fyzického uvoľnenia. Bol to neopísaťelný, nádherný a úžasný zážitok! Po tejto masáži sa naozaj človek cíti oddýchnutý, zrelaxovaný a plný energie. Možem hovoriť len v superlatívoch. Vrelo odporúčam každému.
 
 Andrej

S Maruškou jsem absolvoval několik tipů masáží. Pod jejími doteky se člověk uvolní, ať chce nebo ne :-) Rozplyne se, rozteče, krásně se odpojí z hlavy a dostane se do těla. Ta nádherná energie se pak rozlije a nabíjí každou buňku, až to brní...
 
 Petr

Dlouhé roky jsem dávala lásku a péči všem okolo a na sebe dost často zapomínala. Byla jsem v jednom velkém kolotoči povinností, a co všechno bych ještě měla. Jít na masáž bylo pro mne téměř nepředstavitelné. Dnes už si ji umím nejen dopřát, ale i užít. Dovolit si ji do svého života a jsem za to nesmírně vděčná. S Maruškou jsem zažila dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění. Maruščiny ruce a energie mě přivedla do naprostého klidu. Prostě jsem si dovolila vypnout a jen být. Vše přišlo v pravou chvíli.
 
 Jana

 Tímto bych chtěl moc poděkovat Marušce za to, že mě mohl provádět svou celotělovou smyslnou masáží :-) Ač nejsem v této oblasti žádný nováček, tak jsem si její masáž hluboce vnitřně moc užil. Maruška má v sobě velký dar. Dokáže se plně nacítit na přijímajícího. Při průběhu její masáže střídá zemité doteky s krásně jemnými a moc krásně dokáže po těle rozvádět energii. Je to hluboký vnitřní zážitek.
 
 Milan

Bezprostřední reakce po masáži:
 
"Milá Maruško, já byl tak šťastný, tak odpočatý, tak unešený, že určitě požádám o opakování. Bylo to něco nádherného, nepopsatelného." (Jaromír)

 "Už ti někdo řekl, že jsi umělkyně? Nelituju, že jsem přišel a nevidíme se naposled." (Honza)

 "Máte zlaté ruce, úplně jsem lítala. To byla jízda." (Mirka)

 "To je nádhera. Moje tělo funguje zase jako před 15 lety." (David)

Konverzky.cz